Denní přehled

Z Nápověda
Přejít na: navigace, hledání

Základní popis

Denní přehled zobrazuje záznamy za jeden konkrétní den. V tomto přehledu je možné provádět manuální úpravy, opravy a zásahy do docházky. Schvalují se zde porušení pracovních pravidel, dopsání chybějících příchodů či odchodů.

Modul Docházka | Typ přehledu Den | Datum (den) libovolný | Přejít na ... libovolný


1280px-Denní přehled6.png


Zobrazení a úpravy docházky

Časová osa

Grafické zobrazení docházky zaměstnance na časové ose. Pro detailnější informace najeďte myší do části časové osy jejíž data potřebujete zobrazit.


1280px-Časová osa.png


Záznamy

Zobrazují dobu příchodu a odchodu z pracoviště, přestávku a její dodatečnou informaci - odchod k lékaři, na pracovní cestu. Záznamy je možné dodatečně upravit a doplnit – zadat příchod, odchod, smazat chybný záznam.


1280px-Záznamy2.png


Dále je možnost "Zobrazit detaily" záznamu. Po zatržení se zobrazí detailní informace zvoleného dne – čas, datum, typ, zdroj, změny a poznámka záznamu. Navíc při využívaní funkce geolokace zde můžete vidět GPS souřadnice záznamu s možností zobrazit mapu záznamu.


Zobrazit detaily.png


Absence

Zobrazují nepřítomnost zaměstnance z důvodu dovolené, nemoci nebo jiných individuálních absencí. Absence je možné dodatečně přidat nebo smazat.


1280px-Absence.png

Přehledy

Podávají informace, podle jakého pracovního pravidla se docházka pro konkrétní den řídí, jaká je pracovní povinnost, kolik hodin byl pracovník skutečně v práci a kolik času bylo z této doby strženo za přestávky.

Funkce „Proplatit“ umožňuje proplatit brzký příchod/pozdní odchod nebo přestávku.

Funkcí "Zamknout docházku" zamknete/odemknete docházku typicky pro kontrolu docházky a zpracování mezd ve společnosti.


1280px-Přehledy.png

Bilance

Zde je zobrazen stav salda ( a dalších účtu) souhrnně z předchozího dne (počáteční stav) a k tomuto stavu přičten nebo odečten nový stav z daného dne (konečný stav).


1280px-Bilance.png

K vyřešení

Zobrazuje porušení nastaveného pracovního pravidla. Po zatržení „Zobrazit detaily“ Vám systém navrhne možná řešení.


1280px-K vyřešení.png Zobrazit detaily poruseni2.pngDalší stránka

Předchozí stránka

Zpět na hlavní stránku