Modul - Schvalování

Z Nápověda
Přejít na: navigace, hledání

Hlavní panel nástrojů

Na hlavním panelu nástrojů je možné otevřít libovolný počet záložek. Každá záložka zobrazuje pohled s vlastním nastavením, které lze upravovat dle Vašich potřeb. Můžete zde například vybírat požadované zaměstnance nebo skupiny zaměstnanců, zobrazovat statistiky, přepínat se mezi jednotlivými dny, měsíci či roky apod.

Nové záložky přidáte pomocí tlačítka plus "+", případně přejmenujete pomocí ikony pera na levé straně záložky. Záložky zavřete pomocí křížku "x" na pravé straně záložky nebo jednoduše záložky přeskupíte tahem myší (systém drag-and-drop). Záložka s názvem "Hlavní panel" je výchozí, nelze zavřít.


Schvalovani hl.panel.png


Funkce < Zpět

Funkcí Zpět se vrátíte do měsíčního typu přehledu aktuálního měsíce.

Modul

Umožňuje přepínat mezi jednotlivými moduly (absence, docházka, lokace, reporty, schvalování, směny, zamykání).

Výběr zaměstnanců

Umožňuje vybrat určitou skupinu zaměstnanců (jednotlivce, oddělení, pobočky, týmy…), jejichž agendu si přejete zobrazit. Pokud není v poli „Výběr zaměstnanců“ definováno jinak, zobrazí se přehled všech zaměstnanců.

Typ přehledu

Možnosti zobrazení přehledu:

  • Den
  • Týden - zaměstnanec
  • Týden - skupina
  • Měsíc
  • Rok

Výběr časového úseku

Možnost výběru konkrétního dne, týdne, měsíce či roku dle typu přehledu.

Modul - Schvalování

Slouží ke snadné správě schvalování v určeném časovém rozsahu a skupině zaměstnanců. Uživatel může přijmout/zamítnout/okomentovat schválení a zobrazovat historii schválení.

Modul Schvalování | Výběr zaměstnanců libovolný | Typ přehledu libovolný | Měsíc (měsíc) libovolný


Schvalovani modul2.png


Správce skupiny a HR administrátor může zobrazit/schválit/zamítnout a okomentovat schválení. Zaměstnanec může pouze zobrazit/zrušit svá vlastní schválení. Poznámka: Rozdíl mezi agendou Schvalování a modulem Schvalování je ten, že modul Schvalování umožnuje zobrazovat požadavky na schválení jen v rámci aktivního výběru zaměstnanců a časového úseku. Oproti tomu agenda Schvalování zobrazuje veškeré požadavky na schválení.

Všichni uživatelé mají možnost prohlížet si historii schvalovaní, kde vidí stav žádosti, kdo ji schválil/zamítnul připadne komentář k jejich žádosti.


Schvalovani historie.pngDalší stránka

Předchozí stránka

Zpět na hlavní stránku